TUFAN

TUFAN BAHARAT

Tufan Baharat 1969 yılından beri, baharat üretimi, satış ve pazarlama alanlarında faaliyet göstermektedir. Bugün 3.kuşağın idaresinde bir aile şirketi olarak ticaret hayatına devam eden Tufan Baharat,  doğrudan müstahsillerle anlaşmakta ve sözleşmeli ekim yaptırmaktadır. Tarladan en son aşamaya kadar büyük bir titizlikle en sağlıklı şekilde yetiştirilen baharatları en doğal halinden yola çıkıp üreterek,İşbirliğinde olduğu Yurt içi ve Yurt dışında değerli firmalara  kalite, fiyat ve süreklilik  konusunda birinci sınıf hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Tufan Baharat ismi özellikle Kırmızı Toz Tatlı Biber üretimi ile özdeşleşmiş; Acısız Geyve Biberleri`nden üretilen bu biberle, gerek iç gerekse dış piyasada haklı bir üne kavuşmuştur. Kırmızı Tatlı Toz Biber`in yanı sıra Pul Biber, Kimyon, Nane, Sumak, Kişniş, Kekik, Ihlamur, Defne Yaprağı ve daha birçok baharat ,bitki grubunda eşsiz kendine özgü baharat ve bitki karışımları üretim, satış ve ambalajlamasını  yapmaktadır. Ayrıca firmamız Hindistan`dan ve Çin`den Türkiye`ye Kurutulmuş Soğan ve Kurutulmuş Sarımsak, Vietnam`dan Karabiber, Beyaz Biber ,Sri Lanka’dan Tarçın çeşitleri ,ve sektörün dönemsel ihtiyaçlarına göre çeşitli baharatlar ithal etmektedir.

Toptan Baharat Nedir? Baharat üreten, ambalajlayan ve ihraç eden baharat üreticisi, baharat ambalajcısı, baharat ihracatçısı ve baharat toptancısı bir marka olarak Toptan Baharat işi yaptığımız bilhassa İstanbul Antalya Ankara Gaziantep İzmir Bodrum Bursa ve diğer tüm illerimizde Tufan Baharat ağırlıklı olarak Toptan Baharat markası olarak bilinmektedir. Dökme baharat, ambalajlı baharat, karışım baharat ev ve kurumsal tüketimlere uygun olarak perakende ve toptan baharatçı olarak üretim ve paketleme yapan markamız aynı zamanda Private Label Baharat üreticisi ve ihracatçısıdır. Oteller, restaurantlar, lokantalar, catering firmaları, yemek fabrikaları, çiğköfteciler, her tür paket veya sıcak gıda ile atıştırmalık üretici markaları müşterilerimiz arasındadır. Tufan Baharat ev hanımlarının da mutfaklarında 1 numaralı baharat tercihi olma yolunda ilerlemektedir. Baharat Karışımlarımız sayesinde evsel baharat tüketimi çok önemli düzeyde ilerleme kaydetmiştir.

Tufan Baharat markası aynı zamanda bitkisel çay üreticisidir. Bitkisel çayların ambalaj ve paketlemesini yapar. Bitkisel çay üretimi ve ihracatı yapar. Son dönemde Sultan Çayı, Ardıç Tohumu Çayı, Karışık Bitkisel Çaylar, Doğal Bitki Çayları ve Hibiskus, Nar, Elma, Lavanta, Relax ve Huzur Çayları gibi revaçta olan tüm bitkisel çay ve bitkisel çay karışımlarını üretmekte, ambalajlamakta ve siz değerli müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

İstoç (İstanbul Toptancılar Çarşısı), İstanbul Megacenter, Gimat (Ankara Gıda Toptancıları Çarşısı), İzmir Gıda Çarşısı, Antalya Toptancılar Çarşısı, Topça (Sakarya Toptancılar Çarşısı), Gaziantep Baharatçılar Çarşısı gibi saydığımız sayamadığımız yüzlerce gıda toptancı çarşılarının gıda toptancı hallerinin gıda toptancı merkezlerinin Gimat Baharatçı, İstoç Baharatçıları, Megacenter Baharatçıları, Topça Baharatçıları, Antep Baharatçıları, İzmir Baharatçıları, Antalya Baharatçıları, Bodrum Baharatçıları, Bursa Baharatçıları gibi ve yine aynı zamanda Gimat Bitkisel & Karışım Çay, İstoç Bitkisel & Karışım Çay, Megacenter Bitkisel & Karışım Çay, Topça Bitkisel & Karışım Çay, Antep Bitkisel & Karışım Çay, İzmir Bitkisel & Karışım Çay, Antalya Bitkisel & Karışım Çay, Bodrum Bitkisel & Karışım Çay, Bursa Bitkisel & Karışım Çay işletmeleri arasında EN TERCİH EDİLEN EN BEĞENİLEN EN ARANAN MARKA Tufan Baharat’tır

Toptan Baharat, Toptan Baharatçı, Bitkisel Çay Toptancısı, Karışım Baharat Toptancısı denilince akla ilk gelen marka Tufan Baharat’tır.

Vizyon & Misyon

Tufan Baharat; üreticiden tüketiciye kadar olan bütün alanlarda güvenilir ve uluslararası alanda söz sahibi bir marka olmayı, müşteri memnuniyetini, üretimsel ve ambalaj yeniliklerinde öncü yaklaşım ile  verimliliğini artırarak tedarikten üretime, ambalajlamadan  pazarlama ve  dağıtıma kadar ,nihai tüketiciye uzanan yolda en iyi en doğal olandır ilkesiyle  sürecini en iyilerle işbirliği yaparak sağlamaktadır.

İhracat

Bilgi tecrübe emek isteyen bir ekip işi sürecidir. Firmamız 40’a yakın ülkeye baharat, bitki, bitkisel çaylar ve eşsiz karışım baharatlar ile üretim ambalajlama ve teslime kadar tüm süreçlerde profesyonel yaklaşımla yıllardır alanında Ülkemizin gururla temsil etmektedir. Üretici kimliğimiz esas olmak üzere çeşitli ambalaj seçenekleri ve kendi markalarımız dışında birçok yerli ve yabancı markalara private label üretim yapmaktadır.

Başta Almanya, İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri , Kanada, Fransa, Bulgaristan, Makedonya, Bosna Hersek, Romanya, Kosova, , Hollanda, Belçika, K.K.T.C, Yunanistan, Rusya, Sırbistan, İsviçre, İsveç, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuzey Irak, Azerbaycan, Kazakistan gibi ülkelere baharat ihracatı yapan firmamız Avrupa pazarında da, yıllardır verdiği hizmet kalitesinden ve ilkelerinden taviz vermeden baharat ürünlerinin satışını gerçekleştirerek kalıcı olmayı başarmıştır.

Dökme Baharat98%
Ambalajlı Ürün92%
Private Label95%

MarkalarımızMarkalarımız

Sizi Arayalım!
Kapat