TUFAN

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

Önce Güven

Tüm birimlerimizde kalite ve güven esasına dayalı iş ilişkisi kurumsal kültürümüzün bir parçasıdır. Ürünlerimizin tüketicilerine ve ticari iş birlikteliklerimizde aynı güvenin korunarak sürdürülmesi en önemli kurumsal yaklaşımımızdır.

Standartlara Uygunluk

Üretimini ve işlenmesini yapmakta olduğumuz tüm hammaddelerin Türk Gıda Kodeksine uygunluğunun sağlanması, sahip olduğumuz kalite güvence sistemimize uygun üretim yapmaktır.

Etik Olmak

Gerek sosyal, kültürel, politik ve manevi değerlere saygılı olmak konusundaki hassasiyetimiz, gerekse bireysel ve kurumsal ilişkilerimizdeki hukukumuzu hem resmi yasalara hem de toplum genel ahlak esaslarına göre taviz vermeden korumayı esas aldık.

Önce İnsan

Aynı kurumsal kültür ve değerlerin sahiplenildiği üretimden satışa, dağıtımdan son kullanıcıya kadar olan bütün noktalarda emek veren insan kaynağımız Tufan Baharat ailesini oluşturmaktadır.

Kültürel & Sosyal Sorumluluğumuz

Türkiye genelinde ve dünyada kaliteli ,doğal Tufan Baharat  ürünleriyle hem mutfak kültürümüzün korunması ve yurt dışına tanıtılması, hem de ülke ekonomisine ve dünya genelindeki Türkiye imajına olumlu katkıda bulunulması için çalışmayı ilke edindik.

Yemeklerimizdeki besin kaybını önleyen, onlara renk, koku, lezzet veren baharatların herkes tarafından kolaylıkla temin edilebilmesini sağlayarak daha sağlıklı yaşam için kültürel mirasımız olan mutfak kültürümüzün yaygınlaştırılmasını sağlamak ayrıca önem verdiğimiz hususlardandır.

[bold_timeline_item_button title=”Expand” style=”” shape=”” color=”” size=”inline” url=”#” el_class=”bold_timeline_group_button”]
Sizi Arayalım!
Kapat